POLARPRO 82MM MIST VND 2/5 EDITION II 82-2/5-VND-MST (MST-EDII-82-2/5)
14.499,00 TL
2.736,20 TL den başlayan taksitlerle!
Garanti Süresi
24 Ay
After Before
Polar Pro ND Filtre
Yenilenmiş Çerçeve Tasarımı
Her stop ayarının, gözünüzü çekimden ayırmadan zahmetsizce yerine oturduğunu hissedin.
Premium Filtre Koruması
Ultra İnce Çerçeve
16mm altında bile sıfır vinyet.
VDN'lerin Altın Standardı
Kusursuz renk nötrlüğü, sıfır çapraz polarizasyon ve 16 mm odak uzaklığında bile vinyet olmadan sinematik deklanşör hızlarına ulaşın.
Premium Cam İçin Olağanüstü Renk Nötrlüğü
Dokunsal Geri Bildirim
Polar Pro PMVND-Mst Signature Edition II - 82mm - 2/5 Stop ile her stop değerini hissedin.
Işığı Kontrol Eder
Işığı kontrol ederek, sinematik deklanşör hızlarını veya uzun pozlamayı açar.
Genel fotoğraf/video İçin 2-5 stop En Popüler Olanıdır
Polar Pro'nun bu 2-5 stoplu, 82 mm Peter McKinnon Signature Edition II Değişken ND Filtresi, 82 mm ön filtre dişlerine sahip lensler için tasarlanmıştır ve 2-5 stopluk bir pozlama azaltımı sağlar..
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
POLARPRO 82MM MIST VND 2/5 EDITION II 82-2/5-VND-MST (MST-EDII-82-2/5) Fotocenter'da POLARPRO 82MM MIST VND 2/5 EDITION II 82-2/5-VND-MST (MST-EDII-82-2/5) satın alın. . Hızlı kargo ve özel indirimler! 19282-2/5-VND-MST