POLARPRO HELIX 77MM THREAD PLATE (RDGLCK-77)
1.699,00 TL
320,63 TL den başlayan taksitlerle!
Garanti Süresi
24 Ay
Lenslerinizi Helix Plakalarla Donatın
Lenslerinizi helix plakalarla donatın.Bir daha asla filtre takmayın.
Tam Koruma Sağlar
Filtreler Lenslerinize Nasıl Takılır?
60 saniyede yeni helix maglock ekipmanınızın inceliklerini öğrenin.
95mm Dişler
40 mm odak uzaklıklarından daha uzun zoom lenslerle uyumlu olan 95 mm ve 95 mm C Taban Plakaları kullanıma hazırdır. Filtre takılı olmadığında Defender kapağını kullanmayı unutmayın.
Yıldırım Hızında
Kendinizi Güvende Hissedin
Her Karede Netlik ve Renk: PolarPro RDGLCK-77
77mm filtre yuvasına uyumlu PolarPro RDGLCK-77, fotoğraflarınızda keskin detaylar ve zengin renk tonları sunar. Hızlı manyetik kilit sistemiyle pratik kullanım sağlayarak çekimlerde vazgeçilmeziniz olacak.
PolarPro RDGLCK-77 ile Kontrol Sizde
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
POLARPRO HELIX 77MM THREAD PLATE (RDGLCK-77) Fotocenter'da POLARPRO HELIX 77MM THREAD PLATE (RDGLCK-77) satın alın. . Hızlı kargo ve özel indirimler! 192RDGLCK-77